:: Sat-Elita Team
BlackBox 2.6

Malinowy All

Emm eXtractor Card PL v0.03

DreamBoxEdit_13-05-2011


spacer
:: Listy kanałów
LISTY - FORUM
spacer
:: Klucze
KLUCZE - FORUM
spacer
:: Emu
RAI 13°E
Digi TV 1°W
Kingston 4,8°E
Mediatech 4°W
Kabel Deutschland 23,5°E
Globecast (TV Globo) 13°E
Polsat 13°E
Cyfra + 13°E
Digital + 19.2°E
Premiere 19.2°E

LEGENDA
= On
= Off
spacer
:: Platformy
CYFRA+
POLSAT CYFROWY
N-HDTV
TELEWIZJA NA KARTE
PREMIERE
DIGITAL+
SKY ITALY
TPS
UPC
CANAL DIGITAL
CANALSAT
spacer
POLECAMY
nc+ MIX - nowa oferta od 2.09
Dodane przez SatElita dnia 29 August 2013 07:14


Cyfra +
Rusza nowa oferta nc+ MIX z 40 kanałami HD i dekoderem na własność. Zdaniem operatora, jest to najbardziej atrakcyjna propozycja dla klientów, którzy chcą sami decydować o długości trwania swojej umowy. Zestawy nc+ MIX będą oferowane w sieci dystrybucji nc+, w sieciach sklepów RTV/AGD oraz w specjalistycznych sklepach SAT na terenie całego kraju od 2 września 2013 roku.

- Jestem przekonany, że nasza nowa propozycja jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby wielu naszych klientów. Kupując nc+ MIX użytkownik uzyskuje dostęp do oferty kanałów platformy nc+ na miesiąc. Po tym czasie może zadecydować, który pakiet chce oglądać i jak długo chce korzystać z wybranej oferty - powiedział Artur Przybysz, wiceprezes nc+ ds. sprzedaży i logistyki.

Kupując nc+ MIX przed rozpoczęciem odbioru klient powinien aktywować kartę dekodującą. Może to zrobić wysyłając numer karty SMS-em na podany w Przewodniku po Ofercie numer lub kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta telefonicznie. Po aktywacji klient otrzymuje dostęp do kanałów z pakietów Comfort+, Universe+ i wszystkich kanałów Premium z rodziny CANAL+.

Przez 31 dni będzie mógł oglądać największe hity hollywoodzkich wytwórni filmowych i najlepszą na rynku ofertę sportową.
Już od września kanały filmowe startują z mocnym repertuarem. Na początek dwie premiery telewizyjne: „Skyfall” najnowszy film o przygodach agenta 007, który pobił kinowy rekord oglądalności wszystkich poprzednich Bondów oraz „Hobbit: Niezwykła podróż”, pierwsza z trzech zaplanowanych części adaptacji powieści J.R.R Tolkiena.

Sympatycy sportu będą mogli cieszyć się dostępem do licznych transmisji wydarzeń sportowych, pokazywanych w najlepszej jakości obrazu i dźwięku, obsługiwanych przez grono najlepszych komentatorów i ekspertów. Platforma nc+ jest posiadaczem praw do rozgrywek piłkarskich: Ligi Mistrzów, Ligi Europy, T-Mobile Ekstraklasy, Premier League, Primera Division, Ligue 1 oraz Serie A. Na jej antenach można śledzić także m.in.: żużel, koszykówkę i tenis.

Oferta nc+ MIX zawiera dekoder HD na własność w zestawie. Jest dostępna w dwóch wersjach do wyboru:
• usługa z dekoderem 5800S w cenie 99 zł
• oraz z dekoderem 5800SX z wbudowanym twardym dyskiem z opcją nagrywania, w cenie 199 zł za zestaw.

Powyższe ceny obowiązują przy zakupie w sklepie internetowym na stronie www.ncplus.pl.


Czytaj więcej · 578 Czytań · Drukuj
Pakiet Full Extra za 99 zł dla abonentów nc+
Dodane przez SatElita dnia 21 August 2013 16:03


Cyfra +
Zgodnie z informacjami pojawiającymi się na forach internetowych, poprzez BOK platformy satelitarnej nc+ dostępna jest nowa oferta promocyjna pod nazwą Full Extra. W ramach opłaty 99 zł miesięcznie przy umowie na 12 miesięcy, klient, który już przeszedł do nc+ i jest zainteresowany podniesieniem jakości swojej oferty, może przejść na nowy pakiet Full Extra.

Oferta Full Extra obejmuje pakiet Universe+, opcje dodatkowe CANAL+ Platinum, HBO, Cinemax, Filmbox, History, Sundance i kolekcje VOD CANAL+, PictureBox, Seriale+ i netVOD+.

Full Extra z pakietami dla dorosłych kosztuje 109 zł miesięcznie. Natomiast jeżeli chce się korzystać z usługi Multiroom Standard, należy dopłacić 10 zł miesięcznie za każdy dekoder (przy Multiroom Premium 20 zł miesięcznie za każdy dekoder).

źródło: satkurier.pl


· Drukuj
Najwyższy pakiet nc+ taniej o 20 zł
Dodane przez SatElita dnia 13 July 2013 10:05


Platformy Cyfrowe
Najwyższy pakiet nc+ taniej o 20 zł

W czwartek, 11 lipca 2013 roku platforma satelitarna nc+ wprowadziła zmiany w swojej ofercie dla nowych klientów. Za najwyższy pakiet, który kosztował do tej pory 119 zł/mc, trzeba teraz zapłacić 99 zł/mc, czyli o 20 zł/mc mniej. Pakiet CANAL+ PLATINUM, o którym mowa, zawiera 6 kanałów premium CANAL+: CANAL+ Family HD, CANAL+ Family2 HD, CANAL+ Film HD, CANAL+ Film2 HD, CANAL+ HD i CANAL+ Sport HD. Umowa obowiązuje przez 12 miesięcy, obejmując dostęp do nc+GO, VOD+ oraz netVOD+.


Dodatkowo, w ramach umowy klient otrzymuje dostęp do pakietu HBO HD do 2 miesięcy za 0 zł. Po tym okresie opłata miesięczna za pakiet HBO HD wyniesie 20 zł (zamiast 25 zł). Wyłączenie możliwe po kontakcie z Biurem Obsługi Klienta.

Do pakietu COMFORT+ dołączona jest opcja pakietów własnych MULTI+ przez cały okres trwania umowy.

Jednocześnie, na chwilę obecną, z oferty sprzedażowej zniknął pakiet CANAL+ GOLD, który z czterema kanałami CANAL+ był dostępny w cenie 99 zł.

Niewykluczone, że obniżka pakietu to początek zmian w ofercie nc+, tym bardziej, że operator nowy pakiet promuje jako "przedsprzedaż - nowe promocje nc+ tylko on-line".

W ofercie pozostał pakiet CANAL+ SILVER z dwoma kanałami CANAL+ (CANAL+ Family, CANAL+ Family2) w cenie 79 zł miesięcznie. Na obecną chwilę, bez zmian pozostają także pakiety COMFORT+ z opcją MULTI+ w cenie 39 zł oraz UNIVERSE+ w cenie 59 zł.


Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 542 Czytań · Drukuj
Nowy prepaid od nc+, czyli SMART HD+
Dodane przez SatElita dnia 24 May 2013 11:55


Cyfra +
Nowy prepaid od nc+, czyli SMART HD+

W czwartek, 23 maja 2013 roku rusza nc+ na kartę SMART HD+, oferta dla całej rodziny zawierająca ponad 40 kanałów telewizyjnych, w tym 15 w standardzie HD. To atrakcyjna propozycja dla osób, które chcą korzystać z płatnej telewizji, poznać zalety kanałów w wysokiej rozdzielczości, nie wiążąc się jednocześnie terminowymi umowami.

W ramach podstawowego pakietu nc+ na kartę - SMART HD+, można oglądać wszystkie ogólnodostępne stacje telewizyjne, kompletną rodzinę kanałów TVN, oraz tak uznane marki, jak Discovery Channel, AXN czy Disney Channel. Ofertę można poszerzyć o pakiet Multi+, w skład którego wchodzą wszystkie autorskie stacje nc+ (ale kino+ HD, PLANETE+ HD, kuchnia+ HD, DOMO+ HD, MiniMini+ HD, teleTOON+ HD, HYPER+ HD i nSport HD).

Pakiet Multi+ jest dostępny tylko z Pakietem Smart HD+.


Kanały HD są dostępne również w wersji SD w urządzeniach zgodnych z DVB-S; MPEG-2 z Conax.
Kanały Religia.tv, TVP Rozrywka i TVP Historia wymagają odbiornika satelitarnego zgodnego z DVB-S2, MPEG-4 i Conax.
Dostęp do pozostałych kanałów SD w przyszłości może wymagać odbiornika satelitarnego zgodnego z DVB-S2, MPEG-4 i systemu dostępu warunkowego Conax lub innego wskazanego przez dostawcę.
Pakiet Bez Opłat jest dostępny przez 1 miesiąc po wygaśnięciu dostępu do Pakietu Podstawowego.
Wybrane kanały FTA są dostępne bez opłat (stan na dzień 20.05.2013 roku). Nie stanowią oferty SMART HD+.

- Stworzyliśmy ofertę, która w bardzo konkurencyjnej cenie i bez zobowiązań w postaci umowy, pozwala cieszyć się bogactwem programowym nc+. To interesująca alternatywa dla Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Jednocześnie jesteśmy przekonani, że nadchodzący sezon wakacyjny to idealny moment na prezentację tej oferty klientom - powiedział wiceprezes nc+ ds. sprzedaży i logistyki Artur Przybysz.

Od 23 maja nowa oferta prepaidowa jest dostępna dla aktualnych klientów telewizji na kartę (SD). 1 czerwca rozpocznie się sprzedaż kart startowych dla nowych klientów.Czytaj więcej · 12161 Czytań · Drukuj
Cyfrowy Polsat: Pakiet Ekstra za 9,90 zł/mc
Dodane przez SatElita dnia 21 May 2013 08:51


DVB - T
Cyfrowy Polsat: Pakiet Ekstra za 9,90 zł/mc

Cyfrowy Polsat przywrócił promocję Super Okazja, która obowiązywała już w marcu. Jest ona kierowana do widzów zainteresowanych odbiorem kanałów DVB-T. W jej ramach dekoder do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej można kupić za 1 zł, a do tego pakiet Ekstra w promocyjnej cenie 9,90 zł miesięcznie, a nie 14,90 zł jak w standardowych ofertach. Super Okazja potrwa tylko do 26 maja.


Przy podpisaniu umowy na 29 miesięcy, klient otrzyma aż 6 miesięcy pakietu Ekstra za darmo, a po tym okresie abonament wyniesie tylko 9,90 zł miesięcznie. Z kolei przy


Czytaj więcej · 13304 Czytań · Drukuj
Cyfrowy Polsat z ofertą dla nowych abonentów
Dodane przez SatElita dnia 05 April 2013 22:40


Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat wykorzystuje zamieszanie, jakie od dobrych kilku tygodni panuje wokół nc+. Dodaje nowe kanały (13th Street Universal i TLC HD) i wprowadza zmiany w ofercie telewizyjnej, skierowanej dla nowych abonentów. Zmianą jest długość umowy (zaledwie 15 miesięcy) na pakiety Familijny Max HD z pakietami dodatkowymi HBO HD i Cinemax HD.

5 kwietnia 2013 roku Cyfrowy Polsat wprowadził zmiany w ofercie telewizyjnej, skierowanej dla nowych abonentów. Pakiet Familijny Max HD z opcjami dodatkowymi HBO HD i Cinemax HD z umową także na 15 miesięcy (w cenie 79,90 zł/mc), w tym przez 1 miesiąc pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + HBO Cinemax HD.

Dodatkowo klient otrzyma w prezencie przez 3 miesiące HBO GO (zarówno przy krótkich, jak i długich umowach). Klient będzie miał możliwość wybrania usługi Multiroom HD za 5 zł/ miesięcznie z dekoderem za 1 zł.

W okresie promocyjnym klient otrzyma w prezencie:


Czytaj więcej · 35979 Czytań · Drukuj
CYFRA+ i platforma n łączą się
Dodane przez SatElita dnia 14 March 2013 11:53


Sat-Elita NewsDzisiaj na dekoderze n część osób dostała informacje wraz z rachunkiem.
"Piszą w nim, że od 1 kwietnia znika z oferty N:
WiP HD, Sundance Ch. HD, Universal Channel, Universal Sci-fi, Sportklub, Fightklub, ESPN America, religia.tv. Od 5 kwietnia znikają nPremium a na ich miejsce wskakuje 6 nowych kanałów premium. Oczywiście jest też formułka o możliwości rezygnacji z umowy"

1 kwietnia 2013 roku znikają kanały z oferty N:
Wojna i Pokój HD
Sundance Channel HD
Universal Channel
Universal Sci-fi
Sportklub
Fightklub
ESPN America
Religia.tv


Czytaj więcej · 51336 Czytań · Drukuj
Start platformy nC+ 21 marca!
Dodane przez SatElita dnia 14 March 2013 11:47


Cyfra +
Znamy datę startu nowej platformy nC+, która powstaje z połączenia Cyfry+ i "n". Start nowej oferty - 21 marca 2013 roku! Nowy spot reklamowy platformy nC+ zdradza także pierwsze szczegóły dotyczące zmian w pakiecie Canal+, który wzbogacony będzie m.in. o nową markę Canal+ Family.

Start nowej platformy satelitarnej nC+ zaplanowano na 21 marca 2013 roku - zapowiedział w TVN Christian Anting, członek zarządu nC+, wiceprezes ds. programowych
Ta data to nie tylko pierwszy dzień wiosny, ale także 18 urodziny Canal+ w Polsce. Władze nC+ zdradzają także, że nowa oferta pod względem cen ma być bardzo elastyczna tak, by każdy abonent znalazł najlepszą ofertę abonamentową dla siebie. Oferta ma zawierać najlepsze elementy łączących się platformy Cyfra+ i "n", nie tylko najbogatszą ofertę premium ale także nowe rozwiązania technologiczne (3D, VOD, Internet, nagrywanie). Zapowiedziano także niespodzianki dla abonentów, "każdy widz otrzyma więcej programów".


Czytaj więcej · 51174 Czytań · Drukuj
CYFRA+: Zmiany w promocjach
Dodane przez SatElita dnia 26 February 2013 09:19


Cyfra +
CYFRA+: Zmiany w promocjach

Platforma satelitarna CYFRA+ wprowadza zmiany w swoich dotychczasowych promocjach dla nowych klientów. Od 25 lutego 2013 roku z oferty wycofana zostaje promocja karnawałowa. W ramach aktualnej oferty, klient ma do dyspozycji 8 pakietów abonamentowych w promocyjnych cenach przez cały okres umowy, czyli 18 miesięcy.


Ceny pakietów:
• Start HD - 14 zł
• CANAL+ Start HD - 39 zł
• Kompakt HD - 38 zł
• CANAL+ Kompakt HD - 59 zł
• Optimum HD - 56 zł
• CANAL+ Optimum HD - 77 zł
• CANAL+ Superpremium HD - 99 zł
• CANAL+ Prestige HD - 144 zł


Czytaj więcej · 60894 Czytań · Drukuj
System kodowania Mediagurad od 01.01.2014 zostanie wyłączony
Dodane przez SatElita dnia 17 February 2013 22:14


Cyfra +
System kodowania Seca Mediagurad od 01.01.2014 zostanie wyłączony! Czyli, wszystko już jasne jak słońce.

Od 15 lutego 2013 roku prepaid Canal+ Start, Canal+ Kompakt są niedostępne w sprzedaży!!!
Od 30 czerwca 2013 roku prepaid C+ na kartę zostaną niedostępne w sprzedaży.


Więc od 1 stycznia 2014 system Seca Mediagurad [0x0100] będzie wyłączony!!!

Nowa platforma NC+ będzie korzystała od początku z systemu kodowania Conax [Pairing Hardware] oraz przejściowo Nagravision [Pairing Hardware].


Czytaj więcej · 67274 Czytań · Drukuj
Cyfrowy Polsat: Rodzinny HD za 14,90 zł
Dodane przez SatElita dnia 10 February 2013 08:42


Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat: Rodzinny HD za 14,90 zł

Cyfrowy Polsat przygotował nową ofertę dla abonentów innych operatorów telewizyjnych, którzy przedstawią rachunek za usługę telewizyjną nie starszy niż 3 miesiące.


Będą mogli oni podpisać umowę na pakiet Rodzinny HD nie za 24,90 zł, a za 14,90 zł miesięcznie lub na pakiet Ekstra TV Mobilnej nie za 14,90 zł, a za 9,90 zł miesięcznie. Oferta jest dostępna wyłącznie w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży.
W pierwszym przypadku otrzymujemy dekoder HD 3000 za 1 zł na udostępnienie , a w drugim dekoder T-HD 1000 na własność też za 1 zł .

Czytaj więcej · 70976 Czytań · Drukuj
Strona 1 z 39 1 2 3 4 > >>
:: Program TVhttp://tv.o2.pl
spacer